Video

Alkali Diyeti Alkadays ile Zayıflama

Alkali Diyeti yorumları,  Alkadays ile Zayıflama başlıklı konuda son günlerin popüler zayıflama ürünlerinden olan alkadays ürünü ve alkali diyeti kullanıcı yorumları ile ilgilidir. Dr. Ayşegül Çoruhlu’nun kitabıyla konuşulmaya alkali diyeti ile ilgili yorumları sitemizden okuyabilirsiniz.. Adı diyet olsa da, aslında tamamen bir beslenme biçimidir alkali diyeti, öyle söyleniyor satış sitelerinde.. Dr. Ayşegül Çoruhlu, bunu vücuda alınan, alkali oluşturan besinlerin miktarının asit oluşturanlardan daha fazla olmasını sağlayan bir “ekleme ve dengeleme” diyeti olarak tanımlıyor.

Video izle:

yorum yazmak için tıklayınız

 

11 Yorum Yapılmış

 1. cihan durmuş diyor ki:

  fazla kilolarım var ve düğünümde zayıf olmak istiyorum. alkali diyeti evde uygulayabilir miyim? ayrıca alkadays denilen ürünü almam şart mı?

 2. İkbal gürpınar diyor ki:

  Alkadays’ i hayatımda hiç kullanmadım. Adımı kullanıp satış yapmaya çalışıyorlar! Mahkemeye verdim. İçinde ne olduğunu da bilmiyorum. Sakın aldanmayın!!!

 3. Emel diyor ki:

  Ben baktım ikbal gürpınar resmi facebook sayfasında bu ürünle bir bağlantısı olmadığını söylemiş. Ama yine facebook sayfasında kadının bir tanesi de “madem bu ürünle bağlantınız yok neden ürün hakkında konuştunuz, tavsiye ettiniz yazmış” ben ikbal gürpınarın bu ürün ile ilgili konuşmasını bulamadım. Acaba ikbal gürpınar bu işin içinde mi değil mi? Ona güvenip de almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım.

 4. kübra nur diyor ki:

  arkadaşlar alkadays diyeti ürün dışında da uygulanmaz mı?

 5. özcan evel diyor ki:

  yalan hepsi maksat para kazanmak ne cıkarsakta milleti kandırsak diye düşünüyolar hep sakın almayın arkadaslar

 6. isim yok diyor ki:

  akadaşlar ikbal gürpınarın söylediğine dikkat edin lütfen. o alkali diyeti yapıyorum diyor ve ayşegül çoruh un kitabından bahsediyor. alkadays kullanıyorum demiyor ikisi farklı şeyler. diyet farklı bu ürün eğer doğru ise suyun ph nı yükseltiyor

 7. ismihan diyor ki:

  alkadays ile ilgili yorumları ben de okudum ve kararsız kaldım. İkbal Gürpınar da tavsiye etmediğini söylüyor. Bu adamlar neye göre ikbal hanımın adını kullanarak bu ürünün satışını yapıyorlar?

 8. sevinc diyor ki:

  Hepsi yalan sakin inanmayın Hürrem otu yağı aldım internette ve TV’de reklamları vardı kandırıldım ark. Sakın inanmayın. ..

 9. alkadays diyor ki:

  alkadays kullanıcı yorumları ve alkali diyeti ürünü alkali su şikayetleri için http://www.trkafem.com/alkadays-alkali-su-alkali-diyeti/ linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Hepinizi alkadays yorumları sayfasına bekleriz.

Leave a Comment